Meist


Spoty.ee - ainus restoranide ja kohtade bankettideks või muud ürituste giid Eestis. Meie alustasime oma tegevust suvel 2017. Ja juba praegu oleme saanud palju positiivset tagasisidet portaali vajaduse ja mugavuse kohta.

Peamised tegurid, miks Te peaksite otsima kohti portaalist Spoty.ee.

 • Mugavus

  Üks meie peamisi eesmärke on tagada, et kasutajad leiad kiiresti ja lihtsalt sobiva restorani või koha. Seetõttu meie oleme täiendanud traditsiooniline otsingu lisafiltride süsteemiga parameetride järgi, mis aitab teha õige valik. Restoranide või kohtade filtreerimise pärast,Teie võiksite näha nende kohtade põhiandmed (aadress, esialgne maksumus inimese kohta jne) üldmaht, menüü, töö aeg, jne. See võimaldab Teil selles nimekirjas operatiivselt otsustada ja teha täpseid valikuid.
 • Kiirus

  Me teeme kõik, mida suudame, et Teie võiksite saada vastus 24 tunni jooksul. Mida rohkem lisainformatsiooni Teie saate anda taotluse täites, seda kiiremini saate oma personaalset pakkumist.
 • Teenuse hind

  Kõik teenused Spoty.ee portaalis on Teile tasuta. Restoranid ja kohad maksavad meile, mitte Teie! Uskuge meid, kui Teie raiskate oma aega ja saadate ettepanekude taotluse restoranidele või kohtadele otse, hind tuleb välja täpselt sama.
 • Kõik ühes kohas

  Spoty.ee pakub ainulaadset võimalust, ilma veebilehelt lahkumata, leida limusiini, jahi, fotograafi ja meik-up kunstniku.