Liis Reiman

al.60tund

Oma esimesed sammud tegin fotograafias 2006 aastal. Kuna asja vastu oli suur huvi siis läksin üheks õppeaastaks fotoringi, kus puutusin esimest korda kokku Canon 5D kaamera ning stuudiotehnikaga. Õppisin kaamerat käsitsema ning tegin selgeks, mida see võimaldab. See valas väga hea vundamendi edasisteks katsetusteks. Hiljem olen veel käinud stuudiofoto koolitusel Tartu Kõrgemas kunstikoolis ning võtnud eratunde fotograafide juures. Huvitavaim eratund oli 2017 veebruaris, Hong Kongis.  

Peamised valdkonnad kus tegutsen on arhitektuur ja kinnisvara ning ürituste pildistamine. Kaks eriilmelist valdkonda on jäänud just seetõttu, et mulle meeldib olla melu keskel ning inimestega suhelda. Samal ajal pakub arhitektuuri pildistamine omaette olemist, kus saan rahulikult ainult ühele asjale keskenduda.

Kliendiga suhtlen ilma keerulisi termineid kasutamata, et kõik oleks arusaadav ja lihtne. Teie poolt antud ülesandele lähenen loovalt ning mõtlen kaasa. Läbi erinevate küsimuste küsimise jõuame pildi tuumani ning saame parima tulemuse. 

Tehnikat duubeldan, et kordumatud sündmused kindlasti jäädvustatud saaksid. See tähendab, et kui kaamera peaks mingil põhjusel üles ütlema, võtan kotist teise. Sama käib ka lisatehnika kohta.

Pulmafoto

Ürituse pildistamine

Perefotosessioon

Stuudiofoto

Kinnisvarafoto

Portreefoto

Sessioon õues

Meie fotostuudio


+372 56 833 069

Kui soovite helistada otse, palun andke teada, et leidsite telefoninumber veebilehelt spoty.ee